از سفر رونالدو به ایران تا رسیدن وی‌ ای آر (var)

مدیتوریست: رئیس فدراسیون فوتبال از سفر رونالدو به ایران در بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا خبر داد.تاج ازآمادگی فدراسیون برای برگزاری رقابت‌های نمایندگان کشورمان در مسابقات باشگاه‌های آسیا خبر داد و گفت: با هماهنگی که در کشور صورت گرفته وی‌ای آر توسط گمرک در حال ارسال به ورزشگاه‌های میزبان بازی ها‌ی جام باشگاه‌های آسیا در کشور است.
به گزارش مدیتوریست به نقل از صداوسیمای ایران، رئیس فدراسیون فوتبال در مجمع سالیانه هیات فوتبال استان قزوین گفت: بیشترین فوتبالیست‌ها در دنیا به کشور‌هایاز سفر رونالدو به ایران تا رسیدن وی‌ای آر برزیل و هند تعلق دارد و رونالدو باتعداد فالور‌های بالا در دنیا یکی از عوامل توجه به فوتبال است.

وی افزود: این فوتبالیست مشهور به همراه تیم عربستانی به منظور رقابت با نماینده کشورمان به همراه به ایران سفر می‌کند.

تاج ازآمادگی فدراسیون برای برگزاری رقابت‌های نمایندگان کشورمان در مسابقات باشگاه‌های آسیا خبر داد و گفت: با هماهنگی که در کشور صورت گرفته وی‌ای آر توسط گمرک در حال ارسال به ورزشگاه‌های میزبان بازی ها‌ی جام باشگاه‌های آسیا در کشور است.

رئیس فدراسیون فوتبال از برگزاری بازی پرسپولیس به دلیل جریمه کمیته انظباطی بدون تماشاگر خبر داد و افزود: سایر بازی‌های نمایندگان کشورمان در جام باشگاه‌های آسیا با حضور هواداران برگزار خواهد شد.

تاج ادامه داد: در لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، دستمزد داوران افزایش یافته و دستگاه ارتباطی داوران از بازی آینده لیگ برتر یکسان سازی می‌شود.

تاج از هزینه‌های فدراسیون و فوتبال در کشور و دنیا گفت و ادامه داد: با تمام هزینه‌های بالایی که تیم‌های استانی تقبل می‌کنند، فدراسیون هم برای برگزاری بازی‌های دوستانه، رقابت‌های ملی و آماده سازی هزینه‌هایی بالایی را دارد که دیدار با آنگولا بعنوان یک تیم متوسط هم بسیار بالا است.

وی اضافه کرد: روند فوتبال، فوتسال وفوتسال ساحلی رو به رشد است و در فوتبال ساحلی ایران قهرمان جام بین قاره‌ای است.

اخبار مرتبط